Masáže

Klasická masáž

Patrí medzi najstaršie liečebné prostriedky v histórii ľudstva, ktorý sa používa od praveku. Aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly, prípadne kĺby.

 Celotelová – 60 minút  45,00 €
 Čiastočná – 30 minút  35,00 €

Relaxačné olejové masáže

Cieľom masáže je rozmaznávať pokožku a rozprúdiť energiu, ktorá udržiava telo zdravé a regeneruje všetky bunky. Pocíťte príjemné uvoľnenie a blahodarne účinky prírodných rastlinných olejov Sara Beauty Spa, ktoré obsahujú cenné prírodné látky a rastlinné výťažky. Zbavte sa stresu a urobte niečo len a len pre seba.

 Celotelová – 60 minút  48,00 €
 Čiastočná – 30 minút  38,00 €
 Celotelová – 60 minút  48,00 €
 Čiastočná – 30 minút  38,00 €
 Celotelová – 60 minút  48,00 €
 Čiastočná – 30 minút  38,00 €
 Celotelová – 60 minút  48,00 €
 Čiastočná – 30 minút  38,00 €

Masáž tváre, hlavy, krku a ramien

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Má antimigrenózny účinok.

 Čiastočná – 30 minút  35,00 €

Masáž nôh a chodidiel

Tlakom a masírovaním reflexných plôšok je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta, urýchliť regeneráciu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh.

 Čiastočná – 30 minút  35,00 €

Telové rituály

Cukrový peeling s olejovou masážou

Hĺbkovo vyživujúci a očistný celotelový rituál, ktorý navracia pokožke hydratáciu, elasticitu, a tým aj mladistvý vzhľad. Cukrový peeling zbaví pokožku odumretých kožných buniek, jemná olejová masáž pokožku vyživí a zanechá ju zdravo rozžiarenú.

 60 minút  50,00 €

Masáž s thajskými bylinnými mešcami

Celotelová masáž horúcimi bylinnými mešcami navodzuje príjemný pocit pokoja a uvoľnenie. Pôsobením tepla a esenciálnych olejov z byliniek dochádza k regenerácii svalov, znižuje bolesť chrbta, stimuluje krvný obeh, zmysly a životne dôležité orgány.

 60 minút  50,00 €

Maderoterapia tela

Prírodná zoštíhľujúca terapia drevenými valčekmi, vďaka ktorej naštartujete svoj lymfatický systém a získate vypnutú a hladkú pokožku na celom tele. Maderoterapia pochádza z Kolumbie a vznikla pred vyše 100 rokmi. Je veľmi prospešná pri detoxikácii organizmu a chudnutí, považovaná za najúčinnejší prostriedok odstránenia celulitídy a nadbytočného tuku.

 60 minút  45,00 €

Maderoterapia tváre

Prírodná terapia pomocou drevených mini valčekov v oblasti tváre, krku a dekoltu. Maderoterapia tváre je unikátny spôsob ako tvár kontúrovať, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a eliminovať vačky pod očami. Vaša pleť bude už po prvom ošetrení jemnejšia a vypnutejšia.

 45 minút  40,00 €

Ajurvédska masáž Abhyangam

Doprajte si ajurvédsku masáž od indického maséra. Pri masáži Abhyangam sa používa špeciálny horúci bylinkový olej, ktorý sa aplikuje na celé telo, od pokožky hlavy až po chodidlá. Je to najobľúbenejšia masáž v Ajurvéde, tradičnom systéme medicíny z Indie. Už tisíce rokov je účinným prostriedkom pre získanie zdravia, zlepšenie spánku a dlhovekosť.

 80 minút  65,00 €

Shiroabhyangam s masážou chrbta

Ajurvédska masáž hlavy, krku a ramien horúcim bylinkovým olejom na upokojenie a vyrovnanie mysle a nervového systému. Bylinný olej sa vyberá podľa vášho stavu a aplikuje sa rôznymi masážnymi technikami a jemnými aplikáciami marmy. Masáž chrbta umocní uvoľnenie a zážitok z masáže.

 60 minút  60,00 €

Pre vaše pohodlie si rezervujte masáže vopred telefonicky na +421 902 898 900 alebo na recepcia@hotelsport.sk.