Vynikajúca domáca kuchyňa a gastronomické služby sú pre nás prioritou. Nie je nič krajšie, ako sa po dlhom dni na horách chutne najesť. V našej kuchyni myslíme aj na vegetariánov, hostí s rôznymi potravinovými alergiami či intoleranciami a v neposlednom rade na spokojné brušká detí. Detské menu poteší každého drobca. Varíme tradičné slovenské jedlá s moderným nádychom. Dve veľké reštaurácie s kapacitou do 120 ľudí sú ideálnym miestom pre svadby, narodeninové oslavy, významné rodinné

udalosti či firemné akcie. Ponúkame možnosť posedieť si pri dobrej kávičke v útulnom lobby bare a kaviarni, alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku. Priestor pre neformálne stretnutia akéhokoľvek druhu ponúka horská terasa s vonkajším grilom. Často sa tu usporadúvajú rôzne oslavy aj priateľské posedenia počas slnečných letných dní. Sladkou bodkou na záver je výber domácich koláčikov a dezertov.

KAPACITA GASTRO

MIEST
Reštaurácia
50
Reštaurácia panorama
70
Lobby bar
50
Kaviareň a fajčiarsky salónik zimná záhrada
35
Horská terasa s grilom
120
Terasa pred hotelom
24

NA STIAHNUTIE

Jedálny lístok

Nápojový lístok

Vínna karta

Letná ponuka drinkov

Pre rezervácie osláv, svadieb, rodinných stretnutí a iných spoločenských udalostí kontaktujte prosím F&B managera na:

fbmanager@hotelsport.sk

+421 910 911 327

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk