Šport Hotel*** Donovaly je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované letné i zimné stredisko Donovaly.

Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa môžu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať sa na masáži.

Nové izby typu Family Suit sú ideálne pre rodiny s deťmi a uspokoja aj náročného klienta. Všetky izby sú po rozsiahlej rekonštrukcii a vybavené Wi-Fi pripojením a televíziou so satelitom. Horský hotel je ideálnym miestom na odpočinok pre každého, kto

miluje nádhernú prírodu Nízkych Tatier. Pred hotelom je situované vonkajšie multifunkčné ihrisko a najväčšie detské ihrisko v okolí, ktoré poteší nielen našich najmenších hostí, ale zabavia sa tu všetky generácie.

Šport Hotel*** Donovaly je prvým a najstarším hotelom postaveným v obci Donovaly. Prvé otvorenie je zaznamenané v roku 1938 po dvojročnej výstavbe. Odohralo sa tu mnoho historických míľnikov Slovenska.

Od položenia prvých základov v minulom storočí prešiel hotel mnohými rekonštrukciami. Zatiaľ najrozsiahlejšia a kompletná modernizácia priestorov reštaurácie, lobby baru, wellness a izieb prebehla v roku 2015. Od apríla 2016 otvárame dvere Šport Hotela*** Donovaly opäť a vítame ako nových, tak aj našich stálych a verných hostí, ktorí sa s radosťou vracajú na toto rozprávkové miesto oddychu a pokoja.

hotel sport donovaly
hotel sport donovaly
 
hotel sport donovaly
hotel sport donovaly
euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk