Prežite svoj kongres v nádhernom horskom prostredí Šport Hotela*** Donovaly. Náš horský wellness hotel je ideálny pre organizovanie kongresov, konferencií, firemných podujatí alebo teambuildingov. Krásny a kompletne zmodernizovaný hotel si vašich hostí získa svojou neformálnou atmosférou a príjemným pracovným prostredím. Nové priestory hotela sú ideálne navrhnuté a prispôsobiteľné pre akúkoľvek príležitosť. K dispozícii je plne technicky vybavená kongresová sála, ktorá poskytuje firemným klientom maximálny komfort a pohodlie pri akciách do 120 účastníkov. Pre komornejšie pracovné stretnutia naši klienti využívajú dva menšie salóny - podkrovnú kongresovú sálu alebo zimnú záhradu. Požiadavkám kongresu je možné prispôsobiť aj priestory reštaurácie a lobby baru, ktoré sú vhodné najmä na večerné programy alebo spoločenské udalosti.

Pri každom podujatí kladieme dôraz na individuálny a profesionálny prístup. Poradíme vám a zabezpečíme pre vašu firemnú akciu skvelý program podľa vašich požiadaviek a predstáv. Postaráme sa o návrh eventu na mieru a jeho kompletnú realizáciu, zatiaľ čo vy si bez starostí užijete nezabudnuteľný pobyt na Donovaloch. Firemným klientom ponúkame doplnkové služby na oživenie pracovných dní – exkluzívne degustácie, zážitkovú gastronómiu, tematické večery, outdoor / indoor teambuilding aktivity, divadelné, hudobné či zábavné predstavenia. Odporučíme vám naše tipy pre športové vyžitie v horskom prostredí Donovál. Ukážeme vám, že kongres na Donovaloch vie byť zážitok. Zorganizujte svoj kongres v Šport Hoteli*** Donovaly a my vás presvedčíme o jedinečnosti nášho hotela, ktorý si okamžite zamilujete.

TECHNICKÉ VYBAVENIE KONGRESOVEJ SÁLY

Flipchart • Projektor • Plátno • TV • Počítač • Ozvučenie • Internetové pripojenie • Mikrofóny • Ostatné na vyžiadanie

Pôdorys

KAPACITA mIESTNOSTÍ

MIESTNOSŤ
kino sedenie
školské sedenie
u-sedenie
t-sedenie
Kongresová sála
120 miest
80 miest
50 miest
50 miest
Reštaurácia
60 miest
50 miest
50 miest
40 miest
Reštaurácia panorama
60 miest
50 miest
50 miest
40 miest
Zimná záhrada
45 miest
30 miest
20 miest
20 miest
Podkrovná kongresová sála
45 miest
30 miest
20 miest
20 miest

Ubytovanie

Šport Hotel*** Donovaly ponúka kongresovým hosťom ubytovanie v dvoj-, troj- alebo štvor- posteľových izbách. Celková kapacita hotela je 99 lôžok a 14 prísteliek. Moderné a komfortné izby sú zariadené prírodnými materiálmi a splnia očakávania aj náročných hostí. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením na rýchlu sieť. Na každej izbe je možné oddeliť postele. Spolu 40 nádherných izieb, ktoré dokonale ladia s okolitým horským prostredím.

CATERING

Pre obchodné stretnutia, kongresy a teambuildingy pripravíme catering na základe požiadaviek. Spoľahnúť sa môžete na vychýrenú domácu kuchyňu a tradičné jedlá, pripravované z kvalitných čerstvých surovín. K dispozícii je pestrá ponuka coffee breakov, rautov, grilovacích rautov a servírovaného menu. Milovníkov kvalitnej gastronómie potešia špeciality sezónnej a la carte a chutné domáce dezerty. Rozhodnutie je len na vás, radi vám však poradíme a odporučíme to najlepšie pre vašu akciu.

 

PROGRAM NA MIERU

Zážitková gastronómia – grilovačka pod holým nebom, pečené prasiatko, pečenie býka, varenie gulášu, škola varenia.

Exkluzívne degustácie – degustácia zahraničných syrov a pochutín Rufus, degustácia slovenských vín, degustácia svetových rumov, whisky alebo koňakov, prezentácia cigár, degustácia pravých ovocných destilátov Chateau Selešťany.

Hudobná produkcia – sólisti, kapela, DJ spolu s profesionálnym osvetlením a ozvučením priestorov.

Tematický večer – program na ľubovoľnú tému, kubánsky večer, latino večer, country večer, ľudový večer, casino show, barmanská show, gala večer.

Predstavenia - stand up comedy, kúzelník, tanečníci, divadelné a zábavné predstavenia, koncert.

Teambuilding - návrh outdoor / indoor teambuildingových aktivít a zabezpečenie teambuildingu na mieru.

Horská služba – túra v sprievode záchranárov z horskej služby, záchranná akcia horskej služby priamo v priestoroch hotela spojená s besedou.

Lanovka na Novú hoľu - výlet lanovkou na Novú hoľu a zostup po turistických chodníkoch s horským sprievodcom.

Letné aktivity – horská turistika, cyklistické trasy, spoznávanie okolitej prírody na elektrokolobežkách a elektrobicykloch, let v tandeme.

Multifunkčné ihrisko – tenis, volejbal, basketbal, futbal, nohejbal, športové hry a turnaje, aerobik, fitness, cvičenie jogy.

Apiterapia – uvoľnenie tela a mysle apiterapiou vo Včelíne pod lesom, prvom a jedinom api-domčeku na Donovaloch.

Wellness svet - veľký a malý bazén, privátna vírivka, 4 druhy sáun – fínska, infra, parná, soľná, ochladzovací bazén, odpočíváreň, masáže a Pure Fiji rituály.

Zimné aktivity – lyžovanie, snowboarding, skialpinizmus, beh na lyžiach, korčuľovanie na ľadovej ploche, sánovačka, psie záprahy, snowparagliding.

 

„Užite si kongres a zažite s nami Donovaly“

KONGRES BALÍČKY

Eventy a kongresy

Pozývame Vás do hotela s tradíciou a neformálnou rodinnou atmosférou, obklopeného krásnym horským prostredím Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Objavte ideálne miesto pre realizovanie firemných podujatí, konferencií, teambuildingov a významných spoločenských udalostí. Krásny a kompletne zmodernizovaný horský wellness hotel si Vás okamžite získa svojou atmosférou a príjemným pracovným prostredím. Klientom ponúkame ubytovanie v moderných izbách a nadštandardné služby v priestoroch reštaurácie, kongresovej sály, lobby baru a wellness. Presvedčite sa o vysokej kvalite a komplexnosti poskytovaných služieb, ako aj jedinečnosti Šport Hotela*** Donovaly.

 

 

 

 

PREČO KONGRES V ŠPORT HOTELI*** DONOVALY ?

7 rokov spolupráce s firemnou klientelou a bohaté skúsenosti.

Nádherný horský hotel s neformálnou atmosférou a príjemným pracovným prostredím.

Nová plne technicky vybavená kongresová sála s kapacitou 120 miest.

Ubytovanie v moderných a komfortných izbách zladených s okolitou horskou prírodou.

Dokonalý oddych v najväčšom wellness svete na Donovaloch.

Vychýrená domáca kuchyňa a skvelé možnosti pre zážitkovú gastronómiu.

Individuálny a profesionálny prístup ku každému podujatiu.

Zabezpečenie programu na mieru, návrh a realizácia firemného eventu na kľúč.

Priestranný areál s horskou terasou pri grile a multifunkčným ihriskom.

Lokalita v srdci Slovenska a ideálna dostupnosť zo všetkých kútov našej krajiny.

NA STIAHNUTIE

Kongres prezentácia Šport Hotel*** DonovalyRezervácia kongresov | Event & Congress

fomanager@hotelsport.sk

+421 911 906 644

 

 

 

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk