Včelí pobyt

Včelí pobyt

UVOĽNITE TELO A MYSEĽ APITERAPIOU

Termín pobytu: 1.6. – 30.9. 2023

Hľadáte niečo netradičné a originálne v krásnom horskom prostredí? Včelí pobyt Vám ponúka možnosť regenerácie Vášho fyzického aj psychického zdravia prírodným spôsobom. Spánkom na úľoch bez priameho kontaktu so včelami zaručene posilníte svoju imunitu a vyčistíte myseľ. Počas pobytu si užijete niekoľko hodín apiterapie vo včelíne pod lesom, najväčší wellness svet a saunový svet na Donovaloch a vychutnáte si upokojujúcu masáž tváre, hlavy, krku a ramien v sede. Doprajte svojmu telu regeneráciu a uvolnite svoje telo a myseľ.  


Včelí pobyt na Donovaloch minimálne od 2 nocí 

Dospelá osoba už od 205€ / 2 noci

 

POBYT NA OSOBU ZAHŔŇA:

 

Ubytovanie v moderných izbách

    Neobmedzený vstup do wellness sveta a saunového sveta
 

Apiterapia v apidomčeku každý deň

   

 Župan a papučky na izbe

 

Sladké prekvapenie od včielok

   

Fitness centrum

 

Relaxačná masáž tváre, hlavy, krku a ramien v sede

  Zľava 15% na požičovňu Dami Sport

Bohaté a chutné raňajky

   

Wi-Fi pripojenie v celom hoteli

Večere formou bufetových stolov alebo servírovaného menu

  Monitorované parkovanie

 

HOSŤOM PONÚKAME BEZPLATNE:
• Veľký bazén • Saunový svet so štyrmi saunami • Tepidárium • Ochladzovací bazén • Vírivku • Fitness centrum •
• Oddychovú zónu pri bazéne • Multifunkčné ihrisko

  

Reštaurácia Lobby bar Pet friendly

 

ONLINE REZERVÁCIA POBYTU

 

 

Čo je to apiterapia ?

Apiterapia je jedinečný spôsob načerpania novej životnej energie ležaním na včelích úľoch a inhalovaním zdravého úľového vzduchu, bez priameho kontaktu so včelami. Z historických prameňov a vedeckých štúdii je známe, že apiterapia a včelie produkty pomáhali ľuďom už v staroveku.   


 Tajomstvo apiterapie

Pobytom v api-domčeku sa bunky vo Vašom tele prispôsobia vibráciám, ktoré včely vytvárajú svojim pohybom. Včely sú schopné vycítiť časť tela, ktorá Vám robí starosti a vysielajú do nej svoju liečivú energiu. Blahodarné účinky na Váš organizmus má aj prírodný úľový vzduch, ktorý obsahuje zmes látok z nektáru, peľu, vosku, silíc, živíc, feromónov včiel a ďalších zdraviu prospešných prchavých látok.

 
Komu apiterapia pomáha ?

Apiterapia je prírodný všeliek. Pomôže Vám pri pracovnej vyťaženosti, strese a depresiách. Zlepšuje trávenie, krvný tlak, srdcovocievny, urologický a genitálny systém. Apiterapiou môžete liečiť mnoho ďalších zdravotných problémov, ako napr.: respiračné ochorenia, reumu, alergie a astmu, kožné problémy, bolesti kĺbov a chrbta, chronické zápaly priedušiek, zlomeniny a ďalšie.


Prvý api-domček na Donovaloch

Unikátny projekt na Donovaloch vznikol v spolupráci s miestnym včelárom Ing. Petrom Jánošíkom. Peter sa o včely stará už 10 rokov ekologickým spôsobom, bez doletu na monokultúrne plodiny ošetrované chémiou. Včely sú preto zdravé, silné a pripravené pomáhať ľuďom.


Spojenie s prírodou pre zlepšenie kvality života

Uvoľnite sa a dovoľte včielkam, aby sa postarali o nakopnutie Vášho organizmu do správneho biorytmu. Pri pobyte v api-domčeku sa môžete pokochať výhľadom na najzápadnejší vrch Nízkych Tatier, Prašivú, alebo si len tak odpočinúť v prítomnosti liečivého úľového vzduchu.


 *Všetky uvedené ceny závisia od obsadenosti a sezóny. Ceny sú uvedené v EUR vrátane DPH na 1 dospelú osobu na 2 noci v dvojposteľovej a štvorposteľovej izbe (cena platí pri obsadení izby 2-4 osobami). 
V cene nie je zahrnutý miestny poplatok vo výške 1€/osoba/noc.

*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od obsadenosti hotela.
*Hotel si vyhradzuje právo rezerváciu zrušiť, resp. presunúť na náhradný termín (po dohode s klientom).

Uvedené ceny sú platné od 01.05.2023. 


 

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk