Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Včelí pobyt

Hľadáte niečo netradičné a originálne v krásnom horskom prostredí? Včelí pobyt Vám ponúka možnosť regenerácie Vášho fyzického aj psychického zdravia prírodným spôsobom. Spánkom na úľoch bez priameho kontaktu so včelami zaručene posilníte svoju imunitu a vyčistíte myseľ. Nerušený relax v api-domčeku si počas pobytu spestríte medovou detoxikačnou masážou a zaujímavým výkladom o apiterapii. V rámci komfortného ubytovania v Šport Hoteli*** Donovaly si užijete niekoľko hodín apiterapie, najväčší wellness svet na Donovaloch, fitness a množstvo športového vyžitia. 

Jeseň a Jesenné prázdniny

Jeseň na Donovaloch je čarovné obdobie plné farieb. Zažite u nás chvíle s rodinou a vychutnajte si náš priestranný wellness svet. Tešiť sa môžete na skvelé domáce jedlo, výber výborných slovenských vín a nádherný výhľad na jesennú prírodu Nízkych Tatier. Aj tohto roku si užijete pestrý rodinný program počas jesenných prázdnin, ktorý bude opäť nezabudnuteľný. Tešíme sa na Vás.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas Fitpobytu so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Zima a lyžovačka

Tohtoročná zima prinesie opäť veľa zábavy a zážitkov celej rodine. Donovaly sú skvelé lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi s najväčšou lyžiarskou školou na Slovensku a množstvom zimných atrakcií. Náš útulný rodinný hotel ponúka jedinečnú atmosféru, príjemný personál, priestranný wellness s bazénovým a saunovým svetom, v ktorom sa úžasne zrelaxujete a výbornú domácu kuchyňu. Príďte si k nám užiť zimnú dovolenku.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk