Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Letný program

Letné grilovačky s programom v Šport hoteli*** Donovaly sú už legendárne. Hostia milujú posedenie pri otvorenom grile na našej veľkej terase a deti sa každý rok tešia na skvelé vystúpenia. Tento rok tomu nebude inak a každú sobotu od 18.00 vás privítajú skvelé divadielka, kúzelníci, klauni aj hudobníci. Výborné jedlá z grilu, deti pobehujúce po záhrade a na ihrisku, vynikajúca atmosféra v prírode vás čaká aj tento rok každý víkend na Donovaloch. Ubytovaní hostia majú grilovačku v cene ubytovanie. Cena za večeru pre neubytovaných hostí je 28,90 Eur na osobu aj s programom a deti do 12 rokov platia polovicu.

Leto plné zábavy

Zažite letnú dovolenku plnú zábavy a fantastických zážitkov na Donovaloch. Aj tento rok sa môžete tešiť na naše víkendové grilovačky pod holým nebom a veselé predstavenia pre celú rodinu. Počas pracovného týždňa sme pre Vás každú stredu pripravili hudobné vystúpenia spojené s vynikajúcimi ochutnávkami. Čakajú na vás originálne atrakcie na Donovaloch, parádne výlety a krásne horské prostredie. Tešíme sa na vás v rodinnom hoteli s najväčším wellness na Donovaloch, krásnym detským ihriskom a ideálnymi možnosťami pre rodiny s deťmi.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas Fitpobytu so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Jar

S príchodom jari si na horách celá rodina vychutnáte nádheru prebúdzajúcej sa prírody a hrejivé lúče slniečka. Navštívte náš rodinný hotel na Donovaloch a my sa postaráme o to, aby ste si fantasticky oddýchli a načerpali nové sily. Dokonalý relax si doprajete v krásnom a priestrannom wellness svete. Pochutíte si na tradičných špecialitách domácej kuchyne. Nebude chýbať zábava s deťmi na vonkajšom ihrisku a horská turistika čí výlety po okolí Donovál. V príjemnej rodinnej atmosfére nášho hotela sa budete cítiť úžasne.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk