Kam v zime na rodinnú dovolenku? Poradíme, ako vybrať hotel pre deti aj dospelých

Rozhodujú detaily, všímajte si ich

Mikulášsky víkend

UŽ JE ZIMA, UŽ JE ČAS! MIKULÁŠI majú zraz. Jeden pôjde rovno k nám, na toho sa pamätám. A príde veru aj k nám, aj s čertom! Prinesie darčeky, dobroty a pozbiera poštu pre Ježiška. Počas Mikulášskeho víkendu si deti posedia s Mikulášom, ktorý im prečíta rozprávku, vypočuje si ich poštu pre Ježiška, rodičia si vypijú teplý punč v lobby bare a celá rodina si napečie medovníčky. Všetci si tak užijú dovolenku ešte pred Vianocami.

Zima a lyžovačka

Zima prinesie opäť veľa zábavy a zážitkov celej rodine. Donovaly sú skvelé lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi s najväčšou lyžiarskou školou na Slovensku a množstvom zimných atrakcií. Náš útulný rodinný hotel ponúka jedinečnú atmosféru, príjemný personál, priestranný wellness s bazénovým a saunovým svetom, v ktorom sa úžasne zrelaxujete a výbornú domácu kuchyňu. Príďte si k nám užiť zimnú dovolenku.

Silvester

Tohtoročný Silvestrovský večer si spoločne užijeme fantastickú atmosféru a skvelý silvestrovský program, súčasťou ktorého bude veľkolepé tanečné vystúpenie. Deti sa môžu tešiť na Tárajka a Popletajku a ich Pirátsku Show - najväčší poklad v živote je rodina, čaká ich minidiskotéka a pestré animácie. Program pre deti bude oddelený v detskom kútiku, zatiaľ čo rodičia si užijú skvelú spoločenskú akciu s tanečnou párty v reštaurácii. Celým večerom nás bude sprevádzať DJ. Okrem exkluzívnej slávnostnej večere a bohatého polnočného bufetu Vás poteší aj silvestrovská tombola s rodinnými cenami. Privítajte Nový rok spolu s nami.

Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.
euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk