Jar na horách

Počas jarného pobytu na horách si naplno užijete prebúdzajúcu sa prírodu, úžastný wellnes s bazénmi a štyrmi saunami aj keby počasie nebolo podľa vašich predstáv. Naše jarné balíky sme pre vás pripravili so zvýhodnenými cenami pre celú rodinu.

Follow Festival Donovaly

Ste milovníkmi kvalitnej hudby a krásnej prírody? Príďte na Donovaly! Dvojdňový multižánrový festival, ktorý prinesie neopakovateľný zážitok pre všetkých návštevníkov. Okrem hlavného stage-u, kde vystúpi viac ako 20 interpretov zo Slovenska a Českej republiky, sa môžete tešiť aj na viac ako 8 PARTY POINTOV, ktoré budú rozdelené podľa hudobných žánrov a vystúpi na nich viac ako 15 DJ’s zo Slovenska a Čiech. Každý návštevník si tak príde na svoje, bez ohľadu na to, aký hudobný štýl preferuje.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Leto plné zábavy v júli

Zažite letnú dovolenku plnú zábavy a fantastických zážitkov na Donovaloch. Aj tento rok sa môžete tešiť s celou rodinou na naše víkendové grilovačky pod holým nebom s bohatým programom pre celú rodinu a vynikajúce ochutnávky každú sobotu. Čakajú na vás originálne atrakcie pre deti na Donovaloch, parádne výlety a krásne horské prostredie. Prežite u nás nezabudnuteľnú dovolenku.

Leto pri grile a bazéne v auguste

Leto na našom hoteli milujete! Naše grilovačky sú už legendárne a na program sa vždy teší celá rodina. Počas leta si užijete skvelú dovolenku na horách a pri bazéne s celou rodinou. Donovaly ponúkajú skvelé letné atrakcie ako bobovú dráhu, mesto detí Donovalkovo, krásne a nenáročne turistické chodníky, prenájom byciklov a elektrokolobežiek. Náš hotel má obrovské detské ihrisko, detský bazén, tenisové kurty a vozový park pre deti. Leto u nás proste milujete!

Moje dni oddychu

Tieto dni využijem naplno len pre seba. Čakajú ma prechádzky v srdci prekrásnej prírody našej krajiny, kde si vychutnám pokoj a načerpám novú energiu. Pobyt na Šport Hoteli*** mi zaručí nekonečný oddych vo wellness svete s veľkým bazénom a vírivkou. V saunovom svete si vychutnám ticho a meditáciu. Oddýchnem si na relaxačnej masáži a doprajem si aj Pure Fiji rituál - Cukrový vánok z raja od maséra z Indie.

Po horách na bicykli

Patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno? Chcete sa športovo vyžiť spolu s celou rodinou? Je tu pre Vás dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej prírody Donovál na modernom elektrobicykli. Počas slnečných dní sa spolu s deťmi vybláznite na navšteve detských atrakcií. Po jazde načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete v najväčšom wellness svete a saunovom svete.

Včelí pobyt

Hľadáte niečo netradičné a originálne v krásnom horskom prostredí? Včelí pobyt Vám ponúka možnosť regenerácie Vášho fyzického aj psychického zdravia prírodným spôsobom. Spánkom na úľoch bez priameho kontaktu so včelami zaručene posilníte svoju imunitu a vyčistíte myseľ. Počas pobytu si užijete niekoľko hodín apiterapie vo včelíne pod lesom, najväčší wellness svet a saunový svet na Donovaloch a vychutnáte si upokojujúcu masáž tváre, hlavy, krku a ramien v sede. Doprajte svojmu telu regeneráciu a uvolnite svoje telo a myseľ.

Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.
euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk