Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Jeseň

Jeseň je naozaj krásne obdobie, kedy príroda hrá pestrými farbami. Pri prechádzke lesom vám pod nohami šuchoce opadané lístie, na oblohe kŕdle vtákov, ktoré odlietajú do teplých krajín. Strávte počas jesene pobyt v hoteli s rodinnou atmosférou. Deti si užijú veľa zábavy na detskom ihrisku alebo pri púšťaní šarkanov, vy sa zrelaxujete vo wellness a na masáži.

Pečieme býka

Počas jesene vás 25.septembra pozývame na skvelú akciu, počas ktorej upečieme a zjeme celého býka. Pred hotelom budeme počas celej soboty piecť a jesť gurmánsku špecialitku pečeného býčka. Hrať nám bude ľudová kapela, DJ Tomi a nebude chýbať čapované pivko, víno, kofola a ak nám prituhne, máme pripravenú aj domácu pálenku! Zima nám určite nebude, zohrievať nás budú stany, ohrevné hríbiky, deky ale aj tanec a zábava. O 12:00 hodine sa začína podávať býk.

Yoga pobyt s Luciou Burešovou

Jesenný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Jesenné prázdniny

Užite si počas jesenných prázdnin fantastický pobyt v rodinnom hoteli na Donovaloch. Pre deti sú pripravené pestré animácie a Halloween párty, na ktorej sa bude súťažiť o najlepšiu masku a krásne tombolové ceny. Počas jedinečného horského festivalu Wine Snow Donovaly ochutnáme unikátne slovenské vína a špeciálnu ponuku husacích hodov. Spoločne sa zabavíme v sprievode živej hudby. Nezabudnite pre deti pribaliť masky!

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas fitpobytu so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk