Kam v zime na rodinnú dovolenku? Poradíme, ako vybrať hotel pre deti aj dospelých

Rozhodujú detaily, všímajte si ich

Zima a lyžovačka

Zima prinesie opäť veľa zábavy a zážitkov celej rodine. Donovaly sú skvelé lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi s najväčšou lyžiarskou školou na Slovensku a množstvom zimných atrakcií. Náš útulný rodinný hotel ponúka jedinečnú atmosféru, príjemný personál, priestranný wellness s bazénovým a saunovým svetom, v ktorom sa úžasne zrelaxujete a výbornú domácu kuchyňu. Príďte si k nám užiť zimnú dovolenku.

Veľká noc

Aj tento rok sme si pre Vás pripravili bohatý program plný veľkonočných zvykov a tradícií. Vaše deti sa vyhrajú v najväčšom detskom kútiku Donovál, ktorý budú mať počas celého pobytu k dispozícii hneď vedľa reštaurácie. Čakajú Vás pestré veľkonočné dielničky, kde si spolu s deťmi ozdobíte kraslice a upletiete vlastný korbáč. Prekvapením pre celú rodinu bude zábavné divadelné predstavenie. Ponúkame tradičnú kuchyňu. Svoj deň zakončíte v priestrannom wellness svete, kde si oddýchnete v štyroch vyhriatych saunách, vírivke alebo na bazéne. Po celom dni sa zrelaxujete na masáži od maséra z Indie.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.
euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk