V korunách stromov, chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly, sa na kopci pýši najstarší hotel v okolí Šport Hotel*** Donovaly.

Po rozsiahlej rekonštrukcii si dnes hostia užívajú nádherné priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami.

Priestranné izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom. Nové interiéry potešia najmä milovníkov prírodných materiálov. 

Náš horský hotel bol vždy známy svojou neformálnou rodinnou atmosférou a historickým významom pre dnes už dokonale vybudované letné i zimné stredisko Donovaly.

 

 

 

 

Najlepšie online kasína pre slovenských hráčov

Okrem toho môže byť prevádzkareň licencovaná v krajinách, ktoré nezakazujú voľné organizovanie hazardných hier. Licenciu nemusí vydať domáci regulačný orgán, pretože aj zahraničný orgán dáva hráčovi pocit bezpečia (v porovnaní s klubom, ktorý v zásade nemá licenciu). Tento faktor ďalej potvrdzuje, že kasíno online SK na onlinecasino-sk-24.com používa licencovaný softvér sloty. Okrem vysokej úrovne kvality to znamená, že všetky automaty sú hráčom k dispozícii presne tak, ako ich výrobca vydal (inštitúcia s licenciou nemôže sama upravovať herný softvér). Na Slovensku sú všetky hazardné hry zakázané, ale to neznamená, že sa Rusi nemôžu zaregistrovať a hrať v rôznych online kasínach. Najobľúbenejšie sú také inštitúcie, ktoré zorganizovali naši krajania. A to všetko preto, že lepšie poznajú našu mentalitu, resp. môžu ponúknuť vyššiu úroveň služieb. Orientácia takýchto platforiem pre hazardné hry, ktoré sú určené výlučne pre mentalitu ruského ľudu, a súbor slotov založený výlučne na preferenciách našich ľudí. Nevyhnutnou súčasťou je rozhranie stránky, ktoré sa veľmi ľahko používa. Takéto stránky majú plne slovensky hovoriacu podporu, ako aj príslušné rozhranie, čo výrazne zjednodušuje proces. Platby vkladov, ako aj rýchle výbery sú organizované v eurách. Mnohí hráči zo Slovenska sa nemôžu pochváliť znalosťou cudzieho jazyka, ako aj špeciálnej hernej terminológie, takže pre nich bude jednoduchšie pracovať so stránkou, ktorú vytvoril krajan. V tomto prípade sa súčasne zohľadňujú záujmy vlastníka portálu aj hráčov.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk