Leto plné zábavy

S TRADIČNÝMI GRILOVAČKAMI A PREDSTAVENIAMI PRE DETI

Prežite s nami nezabudnuteľnú letnú dovolenku snov. Okrem domácej kuchyne, neobmedzeného oddychu vo wellness po turistike, či návšteve detských atrakcií na Donovaloch Vám vždy v piatok spríjemníme deň zaujímavou ochutnávkou. Každá sobota sa na hoteli bude niesť v znamení už tradičnej grilovačky pod holým nebom, ktorú obohatí zábavné predstavenie pre deti. Vezmite celú rodinu a prežite dovolenku plnú zábavy a fantastických zážitkov na Donovaloch už od 2 nocí.

už od 78€/noc
Pobyt platný v termíne: 01.07. – 01.09.2024
1 dieťa do 12 rokov v júli ubytovanie GRÁTIS
Zaujímavé DEGUSTÁCIE každý piatok
Zábavné PREDSTAVENIA pre deti každú sobotu
GRILOVAČKY pod holým nebom každú sobotu
POBYT NA OSOBU ZAHŔŇA
 • Ubytovanie v moderných izbách
 • Zaujímavé degustácie každý piatok
 • Tradičné grilovačky pod holým nebom každú sobotu
 • Detské predstavenia každú sobotu
 • Detský kútik hneď vedľa reštaurácie
 • Bohaté a chutné raňajky
 • Večere formou bufetových stolov alebo servírovaného menu
 • Neobmedzený oddych vo wellness svete a saunovom svete
 • Fitness centrum
 • Župan a papučky na izbe
 • Prenájom multifunkčného ihriska a športových potrieb zdarma
 • Zľava 15% na požičovňu v Dami Sport
 • Zľava 10% na apiterapiu vo Včelíne pod lesom
 • Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • Monitorované parkovanie
HOSŤOM PONÚKAME BEZPLATNE
Wellness centrum: veľký bazén, detský bazén, saunový svet so štyrmi saunami, tepidárium, ochladzovací bazén, vírivka, oddychová zóna pri bazéne
Fitness centrum
Detské ihrisko pred hotelom
Multifunkčné ihrisko

*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od obsadenosti hotela.

*V prípade konania firemného kongresu je možné, že detský kútik hneď vedľa reštaurácie nebude k dispozícii každý deň.

Letný program pre celú rodinu

6.7. 2024
Škola mágie a kúziel, Divadlo z klobúka

Profesorka Minerva McGonagallová a jej asistentka Alexandria Wisgerchandengerová vás privítajú na akadémii mágie a kúziel a prevedú študentov prvou lekciou čarovania a tajných trikov. Deti, ktoré sa zapoja do deja majú možnosť získať diplom Harryho Pottera.

13.7. 2024
Piráti na cestách, Divadlo z klobúka

Rozprávanie trochu svojského piráta Gorana a krásnej pirátky Elizabeth o pirátskej histórii, zvykoch, či obľúbených pirátskych jedlách. Humorným spôsobom sa deti dozvedajú čo to o pirátskom mučení, či zbraniach a majú možnosť preukázať svoju odvahu a získať tak pirátsky diplom či ochutnať pirátsku dobrotu.

20.7. 2024
KoloBEH vody, Divadlo na hojdačke

Kvapka Medarda putuje svetom vo veľkých vodných pretekoch. Je veľká favoritka na víťazstvo. Cestou postupne príde na to, že pomoc živým tvorom je dôležitejšia, než prvenstvo v súťaži. A tak umýva, polieva kvety, poháňa vodný mlyn, uhasí nielen smäd ale aj požiar. Síce nakoniec vodné preteky nevyhrá, ale cennejšia než všetky kovy, je medaila za pomoc druhým. Koho z ríše rastlín a zvierat stretne? Uvidíte v našom veselom predstavení s pesničkami.

27.7. 2024
Cestoviny s vajcom, Neva:Divadlo

Obľúbený príbeh o vajci, ktoré išlo na vandrovku. Naše vajce však putuje po celom svete. Cestuje do Južnej Ameriky, Antarktídy, Austrálie, Afriky a vracia sa opäť na Slovensko do Európy. Počas putovania stretáva ďalšie vajíčka alebo živočíchy, ktoré sa práve z vajíčka vyliahli, a tak zisťuje, že z vajíčok sa neliahnú len sliepky, ale všetky možné živočíšne druhy. Vystupujú tu aj postavy cestovateľov, ktorí deti informujú o konkrétnom kontinente a vyberajú zaujímavosti, ktoré si dieťa môže ľahko zapamätať. A čo sa stane s naším vajíčkom?

3.8. 2024
Zajko Lajko, Divadlo Žihadlo

Zajko Lajko je nová rozprávka Divadla Žihadlo, pripravovaná pre deti predškolského veku, Ale isto aj pre tie väčšie deti! jej hlavný hrdina, malý lesný i poľný zajac Ľudovít, zvaný Lajko, je veľmi zvedavý a učenlivý, A tak mu jeho kamaráti, zvieratká zo záhoráckeho lesa medzi Malackami a Rohožníkom, lesa plného zvierat a aj hubárov z celého kraja, žaba, ježko a sova približujú ako taký život v lese vyzerá.

10.8. 2024
Cirkusové trampoty, Show deTom

Vitajte v detskom variéte SHOW de Tom. Moje meno je Tomík a dnes sa dozviete všetko o tom, ako cirkusantom som sa stal. Jednoduché to veru nebolo. Bol Som učňom u známeho mága Bandalíra. Trénoval som umenie žonglérstva, akrobacie, kúzlenia, balansovania a iných gagov v najlepších cirkusových stanoch sveta. Preto vám rád ukážem, čo dokážu moje dlhé nohy a ruky. Detský smiech je pre mňa potleskom!

17.8. 2024
Keď sa hľadá kamarát, Hoki Poki

Keď sa hľadá kamarát je predstavenie, v ktorom hlavný hrdinovia Hoki a Poki hľadajú skutočného kamaráta. Predstavenie plné pesničiek i tanca deti naučí, čo medzi skutočných kamarátov patrí, a čo určite nie. Cez vtip a zábavu deti upozorní, že lakomstvo, zneužívanie, posmešky, klamstvo a ani podvod v priateľstve nemá čo hľadať. Deti si s nami počas predstavenia zatancujú a zaspievajú.

24.8. 2024
Včielka Ejka, Divadlo pod balkónom

Príbeh malej včielky, ktorá neposlúchne včeliu kráľovnú a vyletí z hniezda. Tu zistí, že nie všetko čo je krásne, je aj priateľské. Stretne gangstrov záhrad – osy a ich šéfku Osicu, vtáka včelárika, ktorý ju chce zjesť, ale aj čarodejníka – fialovú včelu Xylokopa Violacea, ktorý jej pomôže vrátiť sa do úľa. Predstavenie poukazuje na nebezpečenstvo, ktoré hrozí ak nebudeme prírodu, ako celok chrániť.

31.8. 2024
Concerto Clownico, Teáter Komika

Concerto clownico je voľné pokračovanie úspešného klaunského predstavenia. O tom ako sa klaun Adyno chcel stať veľkým hudobníkom. A jeho snahy rozšíriť si muzikantské schopnosti zasa inými, zaujímavými a nápaditými hudobnými nástrojmi z nášho každodenného života napreduje. No zazvonením zvončeka ešte nebude klaunskému  koncertu ani zďaleka koniec.. Ba naopak…Zvončekami to bude len gradovať. O interakciu a zábavu bude zaručene postarané..Vlastne ako vždy.

Pobytové balíky

Pestrá ponuka pobytových balíčkov so zvýhodnenými cenami pre deti, v ktorej si každý nájde to pravé.

Pobytové balíky

Pestrá ponuka pobytových balíčkov so zvýhodnenými cenami pre deti, v ktorej si každý nájde to pravé.