Kompletne zrekonštruované moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby Šport Hotela*** Donovaly sú ideálnym ubytovaním nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre zamilované páry, skupiny priateľov či obchodných partnerov. Novinkou sú u nás priestranné Family Suite, v ktorých nájde svoj komfort štvorčlenná rodina s možnosťou detskej postieľky.

Zariadenie hotela je v dokonalej harmónii s horským prostredím a uspokojí požiadavky aj náročného hosťa. Celková kapacita hotela je 99 pevných lôžok, pričom sú všetky izby vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením.

TYPY IZIEB

Single Room

Double Room Standard

Double Room Superior

Family Suite

Apartmán

Apartmán

Priestranný dvojpodlažný apartmán s dvoma spálňami, obývačkou, kuchyňou a kúpeľnou. Apartmán je určený na dlhodobý prenájom. Pre bližšie informácie kontaktujte prosím recepciu.


 

INÉ POPLATKY

Príplatok za zviera: 16 €

Príplatok za late check-out: 15 €

Zľavy pre deti:

0 - 4 roky zadarmo bez nároku na lôžko

UBYTOVANIE ZAHŔŇA:

  • neobmedzený vstup do wellness sveta s malým a veľkým bazénom, štyrmi saunami, vírivkou, fitness cetrom a oddychovou časťou
  • Wi-Fi pripojenie na izbách a v spoločných priestoroch hotela
  • pre ubytovaných hostí raňajky a parkovanie zdarma
  • príplatok za večeru: 15,00 € dospelý, 7,50 € dieťa (5 - 12 rokov).

Ceny sú uvedené s DPH a sú platné od 3.1.2018 do 30.11.2018. Šport Hotel Donovaly si vyhradzuje právo na zmeny.

 

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk