Summer program

Počas leta sme pre našich hostí pripravili vynikajúce grilovačky pod holým nebom a fantastický letný program. Chutná grilovaná večera, kvalitné slovenské víno a priateľská atmosféra na našej terase s grilom sú zárukou skvelého večera pre celú rodinu. Deti sa zahrajú na ihrisku, nakŕmia zvieratká v mini zoo a rodičia si v pokoji vychutnajú pohár vínka pri hudbe. Cena grilovačky s programom pre neubytovaných hostí je 25,- €. Ubytovaní hostia majú grilovačku v rámci polpenzie a vstup na program zadarmo. Grilovačka s programom začína vždy o 18:00.

Summer

Come and enjoy an unforgettable summer and recharge yourself with energy, we have prepared a great package for the whole family. Every Saturday you can enjoy a summer barbecue with accompanying program. Beautiful wellness world, sports playground, kids play area full of toys and original wooden playground in front of the hotel. Relive your summer holiday in Donovaly with the trekking or bike trip to the nature as well as with wonderful attractions.

Fit package with Zora Czoborova

Načerpajte energiu počas letného FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v krásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Vezmite so sebou celú rodinku! Zatiaľ čo budete cvičiť, oteckovia s deťmi si spoločne užijú wellness svet, veľa zábavy na detskom ihrisku, krásnu prírodu a fantastické atrakcie na Donovaloch. V sobotu Vás čaká letná grilovačka pod holým nebom.

wellness Pure Fiji

Great Pure Fiji wellness package for all lovers of exotic is here. Come and enjoy the effects of natural cosmetics with the unique botanical extracts. Relax in our amazing wellness world with four saunas, private jacuzzi, swimming pool and a beautiful view of the surrounding mountains.

Autumn

Autumn is a really beautiful season when nature is colorful. As you walk through the woods, fallen leaf rustles under your feet and flocking birds in the sky flying to warm lands. Spend your stay at the hotel with a family atmosphere during the autumn. Children will have a lot of fun on the kids playground and you will relax in the wellness world.

Fit package with Lucia Burešová

Jesenný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Mountain biking

If you are an active couple and want to spend your time together actively, you should book our adventure bike holiday package. Ride through the beautiful mountains of Donovaly on an electro bike. Relax yourself with a soothing massage and enjoy your free time in our large wellness world.

Grandparents package

Stay package with half board for seniors from 54,50 € a night pre person.

We offer discounted prices of accommodation for grandparents. Take your grandmother and grandfather to the mountains. Together you can relax in our family hotel with the best wellness world in Donovaly. Walking through the beautiful countryside, traditional Slovak cuisine, spending time with grandchildren on the playground, grandparents will have beautiful memories.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
All rights reserved © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk