Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Samozrejmosťou sú pre hostí detské postieľky s obliečkami, detské stoličky, vaničky alebo nočníky. V reštaurácii si detičky pochutia na Zajkovom menu pre najmenších. Pred hotelom je situované vonkajšie drevené ihrisko s preliezkami, šmykľavkami, kolotočom a hojdačkami. Pre staršie deti je v areály vybudované multifunkčné ihrisko, kde je

možné zahrať si tennis, volejball a rôzne iné loptové hry. Potápnici, ktorí sa tešia kúpaniu sa vybláznia v novom wellness. Bazénový svet - malý a veľký bazén poskytnú každému malému hosťovi zábavu na dlhé hodiny. Po dobrom kúpaní zábava pokračuje v detskom kútiku hotela, kde sa na vás teší maskot zajko Donovalko a jeho kamaráti.

Čo robiť na Donovaloch s deťmi

V Park Snow Donovaly sú pre deti počas leta pripravené skvelé atrakcie ako bobová dráha, lanové centrum, lezecká stena, trampolíny, ihrisko a množstvo sprievodných letných podujatí. Určite treba navštíviť rozprávkový svet Pavla Dobšinského Habakuky, kde na vás čakajú zvieratká v ohrádkach a divadielka slovenských rozprávok.

V zime sú Donovaly ideálnym miestom pre začínajúcich malých lyžiarov. Stredisko je známe svojou najväčšou lyžiarskou školou pre deti na Slovensku.

Skvelý profesionálny tím inštruktorov je zárukou, že vaše dieťa sa naučí lyžovať správne od základov. Počas roka organizujeme detské zimné aj letné športové kempy.

Snowboardisti si prídu na svoje v skokovom parku na Záhradišti. Okrem lyžovania je stredisko skvelé pre malých bežkárov, sánkarov, povoziť sa môžete za psím alebo konským záprahom. Donovaly sú skvelým miestom pre rodinnú dovolenku.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk