Letný program

Počas leta sme pre našich hostí pripravili vynikajúce grilovačky pod holým nebom a fantastický letný program. Chutná grilovaná večera, kvalitné slovenské víno a priateľská atmosféra na našej terase s grilom sú zárukou skvelého večera pre celú rodinu. Deti sa zahrajú na ihrisku, nakŕmia zvieratká v mini zoo a rodičia si v pokoji vychutnajú pohár vínka pri hudbe. Cena grilovačky s programom pre neubytovaných hostí je 25,- €. Ubytovaní hostia majú grilovačku v rámci polpenzie a vstup na program zadarmo. Grilovačka s programom začína vždy o 18:00.

Leto

Zažite so svojími najbližšími nezabudnuteľné leto a dobite sa energiou v rodinnom hoteli na Donovaloch. Každú sobotu sa môžete tešiť na grilovačku so sprievodným programom. Čaká vás nádherný wellness svet, v ktorom sa fantasticky zrelaxujete. Vaše deti sa vybláznia v detskom kútiku, vo vozovom parku alebo na drevenom ihrisku pred hotelom. Letnú dovolenku na horách si spestríte senzačnými atrakciami či výletmi do prírody.

wellness Pure Fiji

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Fantasticky si oddýchnete v krásnom wellness svete so štyrmi saunami, vírivkou a bazénom s výhľadom na okolitú prírodu.

Jeseň

Jeseň je naozaj krásne obdobie, kedy príroda hrá pestrými farbami. Pri prechádzke lesom vám pod nohami šuchoce opadané lístie, na oblohe kŕdle vtákov, ktoré odlietajú do teplých krajín. Strávte počas jesene pobyt v hoteli s rodinnou atmosférou. Deti si užijú veľa zábavy na detskom ihrisku alebo pri púšťaní šarkanov, vy sa zrelaxujete vo wellness a na masáži.

Fitpobyt s Luciou Burešovou

Jesenný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre Vás dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na modernom elektrobicykli. Po jazde načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Babka s dedkom na hory

Pobyt s polpenziou pre seniorov od 54,50 € na noc pre jednu osobu.

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte aj vy babku a dedka na hory. Spoločne si užijete oddych v našom rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Prechádzky krásnou prírodou, tradičná slovenská kuchyňa, čas strávený s vnúčatami na detskom ihrisku, starým rodičom ostanú nádherné spomienky.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk