Babka s dedkom na hory

Pobyt pre seniorov od 41,65 € na noc s polpenziou pre jednu osobu. Pobyty starých rodičov a vnúčat sú u nás veľmi obľúbené, preto sme sa rozhodli ponúknuť starým rodičom ešte výhodnejšie ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory, skvele si u nás oddýchnu, ochutnajú našu domácu kuchyňu a spoznajú krásnu donovalskú prírodu plnú farieb.

Rodina na horách

Počas jesene ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne zadarmo! Celá rodina si navyše môže užívať neobmedzený vstup do wellness sveta v mäkkom župane a papučkách, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieba zadarmo a samozrejme rodiny s viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku!

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, ponúkame Vám náš nový jesenný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na štyroch kolesách. Po jazde na modernom elektrobicykli načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne zrelaxujete vo wellness svete.

 

Jeseň v Šport Hoteli

Jeseň na Donovaloch je čarovné obdobie plné farieb. Zažite u nás chvíle s rodinou a vychutnajte si náš priestranný wellness svet. Tešte sa na skvelé domáce jedlo, výber výborných slovenských vín a nádherný výhľad na jesennú prírodu Nízkych Tatier.

PURE FIJI Wellness

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky skvelých masáží s prírodnou kozmetikou s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Oddýchnite si v našom krásnom wellness svete so štyrmi saunami, veľkým a malým bazénom s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, privátnou vírivkou a fitness centrom.

Wine Snow Donovaly

Ak aj vy milujete víno, určite nesmiete chýbať na jedinečnom 8.ročníku horskej vínnej cesty Wine Snow Donovaly 2018. V našom hoteli sme pre vás pripravili skvelý hudobný program, pestré animácie pre deti s profesionálnou animátorkou a prekvapením pre celú rodinu bude jedinečná kúzelnícka a bruchomluvecká show Sranda Banda. Tešiť sa môžete aj na vynikajúce domáce špeciality našej kuchyne. Garantujeme vám perfektné jesenné prázdniny pre celú rodinu.

Vianoce

Vôňa škorice a vianočného punču, Štedrovečerná večera na stole a vy s rodinou vo vianočnej pohode pri stole. Navštívte nás na Vianoce a prežite ozajstné sviatky pokoja bez zhonu, varenia a upratovanie. My za vás navaríme, upraceme, napečieme, ozdobíme stromček, zabavíme deti a vy si oddýchnete vo wellness svete pri škoricovom puči a vychutnáte si ozajstné sviatky pokoja.

Silvester

Tohtoročný Silvestrovský večer bude naozaj veľkolepý v štýle „Veľkého Gatsbyho“. Večerom nás bude sprevádzať skvelá moderátorka a muzikálová speváčka Natália Hatalová, do tanca bude spievať vynikajúci slovenský Tom Jones alias Ľudko Kuruc a nebude chýbať ani tanečný Jive, rytmy Foxtrotu, Frank Sinatra a tanečná škola pod vedením profesionálnych tanečníkov. Ak sa chcete naladiť na Gatsby show čakáme vás vo farbách večera! Dress code: Black White Gold.

Zima a lyžovačka

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel*** si vás získa svojím moderným a útulným interiérom, príjemnou atmosférou, priateľským personálom a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš výnimočný wellness svet, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk