Leto

FIRST MINUTE 10 % zľava pri rezervovaní pobytu a vyplatení zálohy do konca JÚNA. Zažite so svojími najbližšími nezabudnuteľné leto a dobite sa energiou v rodinnom hoteli na Donovaloch. Každú sobotu sa môžete tešiť na grilovačku so sprievodným programom. Čaká vás nádherný wellness svet, v ktorom sa fantasticky zrelaxujete. Vaše deti sa vybláznia v detskom kútiku, vo vozovom parku alebo na drevenom ihrisku pred hotelom. Letnú dovolenku na horách si spestríte senzačnými atrakciami či výletmi do prírody.

wellness Pure Fiji

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Fantasticky si oddýchnete v krásnom wellness svete so štyrmi saunami, vírivkou a bazénom s výhľadom na okolitú prírodu.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre Vás dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na modernom elektrobicykli. Po jazde načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Babka s dedkom na hory

Pobyt s polpenziou pre seniorov od 54,50 € na noc pre jednu osobu.

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte aj vy babku a dedka na hory. Spoločne si užijete oddych v našom rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Prechádzky krásnou prírodou, tradičná slovenská kuchyňa, čas strávený s vnúčatami na detskom ihrisku, starým rodičom ostanú nádherné spomienky.

Jeseň

Jeseň je naozaj krásne obdobie, kedy príroda hrá pestrými farbami. Pri prechádzke lesom vám pod nohami šuchoce opadané lístie, na oblohe kŕdle vtákov, ktoré odlietajú do teplých krajín. Strávte počas jesene pobyt v hoteli s rodinnou atmosférou. Deti si užijú veľa zábavy na detskom ihrisku alebo pri púšťaní šarkanov, vy sa zrelaxujete vo wellness a na masáži.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk