Zima a lyžovačka

15% zľava na pobyt v DECEMBRI

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel*** si vás získa svojím moderným a útulným interiérom, príjemnou atmosférou, priateľským personálom a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš výnimočný wellness svet, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

Vianoce

Vôňa škorice a vianočného punču, Štedrovečerná večera na stole a vy s rodinou vo vianočnej pohode pri stole. Navštívte nás na Vianoce a prežite ozajstné sviatky pokoja bez zhonu, varenia a upratovania. My za vás navaríme, upraceme, napečieme a ozdobíme stromček, zatiaľ čo vy si oddýchnete vo wellness svete a vychutnáte si ozajstné sviatky pokoja.

Silvester

FIRST MOMENT 10% zľava pri potvrdení pobytu do konca septembra

Tohto roku sa môžete tešiť na Silvestrovský večer spojený s mágiou a osudom. Kúzelný večerný program, tanečná párty, polnočný ohňostroj, tombola so zaujímavými cenami a pozor, príde aj veštica. So svojimi najbližšími si užijete nezabudnuteľný silvestrovský pobyt v rodinnom hoteli s priateľskou atmosférou, chutnou domácou kuchyňou a nádherným wellness svetom. Vaše deti sa skvele zabavia, čakajú ich pestré animácie a detský kútik plný hračiek. S celou rodinou si naviac užijete parádnu lyžovačku na Donovaloch.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk