Wine snow a jesenné prázdniny

Pozývame Vás na siedmi ročník krásnej donovalskej akcie Wine snow! Vychutnajte si rôzne druhy výborných vín v sprievode hudobných hostí. Pre detičky je pripravený bohatý animačný program s kanevalom.

Pečieme na Vianoce so Silviou Horeckou z Terapie jedlom

Príďte si s nami vychutnať kurz pečenia spojený s prednáškou o jednodruhových múkach, kvalitných surovinách, koreninách, spojených v tradičných kombináciách, ale i netradičných pre zdravšie vianočné pečenie.
 
 

Jeseň v Šport hoteli

Jeseň na Donovaloch je čarovné obdobie plné farieb. Príďte si vyskúšať sladké ničnerobenie vo wellnesse s úžasnými masážami. Po oddychu si môžete vychutnať skvelé domáce jedlo pripravované moderným spôsobom v reštaurácii s panoramatickým výhľadom na prírodu Donovál.

Vianoce v Šport hoteli

Prežite sviatky pokoja v lyžiarskom stredisku Donovaly. Pripravili sme pre Vás balík plný zábavy so skvelými vianočnými darčekmi pre malých aj veľkých.

Silvester v Šport hoteli

Pozývame Vás prežiť s nami Silvester, ktorý sa bude niesť v znamení horúcich latino rytmov. Môžete sa tešiť na latino DJ-a perkusionistu Marchella, latino tanečnice a moderátorku Marcelu Molnárovú.

Zima a lyžovačka

Prežite zimné dni v útulnom Šport hoteli v lyžiarskom stredisku Donovaly. Čakajú vás krásne izby, veľký wellness s dvoma bazénmi pre malých a veľkých, štyri sauny, fitness centrum a vírivka. Lyžovačka pre deti je na Donovaloch ako stvorená. Pripravili sme pre Vás balík plný zliav s Park Snow kartou a skvelými cenami pre deti.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk