Jeseň

Užite si krásne jesenné mesiace v našom útulnom rodinnom horskom hoteli. Hotel ponúka veľký wellness svet s dvoma bazénami, štyrmi saunami, fitness centrom a vírivkou. Detské ihrisko, mini zoo a multifunkčné ihrisko, ktoré je ideálne pre tenis, badminton a basketbal, vám počas dovolenky zabezpečia mnoho dobrodružstva a zábavy.

Rodina na horách

Počas jesene ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne zadarmo.

Celá rodina si navyše môže užívať neobmedzený vstup do wellness sveta v mäkkom župane a papučkách, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a rodiny s viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku!

Babka s dedkom na hory

Pobyt pre seniorov od 41,65 € na noc s polpenziou pre jednu osobu. Pobyty starých rodičov a vnúčat sú u nás veľmi obľúbené, preto sme sa rozhodli ponúknuť starým rodičom ešte výhodnejšie ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory, skvele si u nás oddýchnu, ochutnajú našu domácu kuchyňu a spoznajú krásnu donovalskú prírodu plnú farieb.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, ponúkame vám náš nový dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na štyroch kolesách. Po jazde na modernom elektrobicykli načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Yoga pobyt s Luciou Burešovou

Jesenný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave. Neváhajte a zažite fantastický víkend na horách.

Pure Fiji Wellness

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky skvelých masáží s prírodnou kozmetikou s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Oddýchnite si v našom krásnom wellness svete so štyrmi saunami, veľkým a malým ba-zénom s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, privátnou vírivkou a fitness centrom.

Zima a lyžovačka

15% zľava na pobyt v DECEMBRI

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel*** si vás získa svojím moderným a útulným interiérom, príjemnou atmosférou, priateľským personálom a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš výnimočný wellness svet, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

Vianoce

Vôňa škorice a vianočného punču, Štedrovečerná večera na stole a vy s rodinou vo vianočnej pohode pri stole. Navštívte nás na Vianoce a prežite ozajstné sviatky pokoja bez zhonu, varenia a upratovania. My za vás navaríme, upraceme, napečieme a ozdobíme stromček, zatiaľ čo vy si oddýchnete vo wellness svete a vychutnáte si ozajstné sviatky pokoja.

Silvester

FIRST MOMENT 10% zľava pri potvrdení pobytu do konca septembra

Tohto roku sa môžete tešiť na Silvestrovský večer spojený s mágiou a osudom. Kúzelný večerný program, tanečná párty, polnočný ohňostroj, tombola so zaujímavými cenami a pozor, príde aj veštica. So svojimi najbližšími si užijete nezabudnuteľný silvestrovský pobyt v rodinnom hoteli s priateľskou atmosférou, chutnou domácou kuchyňou a nádherným wellness svetom. Vaše deti sa skvele zabavia, čakajú ich pestré animácie a detský kútik plný hračiek. S celou rodinou si naviac užijete parádnu lyžovačku na Donovaloch.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk