Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Leto plné kultúry

Počas letných prázdninových víkendov sme pre našich hostí pripravili letné grilovačky pod holým nebom a bohatý kultúrny program. Ako hotel chceme podporiť kultúru a rozvíjať v deťoch kultúrne hodnoty, nakoľko tento rozhľad im dlhé obdobie chýbal. Celá rodina si užijete mnoho neobyčajných predstavení, ako aj výborné grilované špeciality v priateľskej atmosfére na horskej terase pri grile. Návštevou obľúbeného rodinného hotela podporíte nielen nás, ale aj kultúru, lokálne divadlá a malých interpretov. 

Leto plné zábavy

Aj toto leto sa môžete tešiť na vaše obľúbené grilovačky pod holým nebom s fantastickým sprievodným programom pre celú rodinu. Deti sa vybláznia na ihrisku pri grile a spoločne si vychutnáte výbornú grilovanú večeru. Čaká vás wellness s bazénovým a saunovým svetom a originálne atrakcie na Donovaloch. Užite si to najlepšie leto plné zábavy. Pobyt si môžete rezervovať od piatku do nedele.

Leto

Zažite letnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov v rodinnom hoteli s wellness svetom, domácou kuchyňou, detským kútikom a ideálnymi možnosťami pre zábavu celej rodiny. Počas pobytu na Donovaloch navštívite originálne atrakcie, užijete si parádne výlety a krásne horské prostredie. Pobyt si môžete rezervovať od nedele do piatku.

Yoga pobyt s Luciou Burešovou

Jarný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Babka s dedkom na hory

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory a spoločne si užijete oddych v rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Pobyt v horskom prostredí, prechádzky na čerstvom vzduchu a krásne chvíle s vnúčatami starým rodičom určite padnú vhod.

Rodina na horách

Počas jari ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne zadarmo. Celá rodina si navyše môže užívať oddych vo wellness svete, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a samozrejme, rodiny s viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku.

Wellness Pure Fiji

Doprajte si kúsok exotiky z raja vo forme Pure Fiji wellness pobytu v nádhernom horskom prostredí. Vďaka účinkom prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov bude vaša pokožka krásna a žiarivá. Čaká vás dokonalý relax v bazénovom a saunovom svete a ešte omnoho viac. Odmeňte seba a svojich blízkych.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre vás dobrodružný pobyt na horách spojený so spoznávaním okolitej prírody na elektrobicykloch. Po jazde načerpáte energiu na masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Jar

Keď na Donovaly zavíta jar, všetko sa začne zelenať a krásne kvitnúť, a vy si tak celá rodina môžete vychutnať výlety a prechádzky nádhernou prebúdzajúcou sa prírodou. Doprajte si zaslúžený relax na horách, navštívte náš rodinný hotel a my sa postaráme o to, aby ste si po zime oddýchli a načerpali novú energiu.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk