Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Rodina na horách

Počas jari ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne zadarmo. Celá rodina si navyše môže užívať oddych vo wellness svete, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a samozrejme, rodiny s viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku.

Jar

Keď na Donovaly zavíta jar, všetko sa začne zelenať a krásne kvitnúť, a vy si tak celá rodina môžete vychutnať výlety a prechádzky nádhernou prebúdzajúcou sa prírodou. Doprajte si zaslúžený relax na horách, navštívte náš rodinný hotel a my sa postaráme o to, aby ste si po zime oddýchli a načerpali novú energiu.

Leto plné kultúry

Počas letných prázdninových víkendov sme pre našich hostí pripravili letné grilovačky pod holým nebom a bohatý kultúrny program. Ako hotel chceme podporiť kultúru a rozvíjať v deťoch kultúrne hodnoty, nakoľko tento rozhľad im dlhé obdobie chýbal. Celá rodina si užijete mnoho neobyčajných predstavení, ako aj výborné grilované špeciality v priateľskej atmosfére na horskej terase pri grile. Návštevou obľúbeného rodinného hotela podporíte nielen nás, ale aj kultúru, lokálne divadlá a malých interpretov. 

Leto plné zábavy

Aj toto leto sa môžete tešiť na vaše obľúbené grilovačky pod holým nebom s fantastickým sprievodným programom pre celú rodinu. Deti sa vybláznia na ihrisku pri grile a spoločne si vychutnáte výbornú grilovanú večeru. Čaká vás wellness s bazénovým a saunovým svetom a originálne atrakcie na Donovaloch. Užite si to najlepšie leto plné zábavy. Pobyt si môžete rezervovať od piatku do nedele.

Leto

Zažite letnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov v rodinnom hoteli s wellness svetom, domácou kuchyňou, detským kútikom a ideálnymi možnosťami pre zábavu celej rodiny. Počas pobytu na Donovaloch navštívite originálne atrakcie, užijete si parádne výlety a krásne horské prostredie. Pobyt si môžete rezervovať od nedele do piatku.

Wellness Pure Fiji

Doprajte si kúsok exotiky z raja vo forme Pure Fiji wellness pobytu v nádhernom horskom prostredí. Vďaka účinkom prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov bude vaša pokožka krásna a žiarivá. Čaká vás dokonalý relax v bazénovom a saunovom svete a ešte omnoho viac. Odmeňte seba a svojich blízkych.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre vás dobrodružný pobyt na horách spojený so spoznávaním okolitej prírody na elektrobicykloch. Po jazde načerpáte energiu na masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk