Rekreačné poukazy

Od januára 2019 majú mnohí z vás možnosť využiť od zamestnávateľa príspevok na rekreáciu, vďaka čomu si môžete užiť dovolenku na Slovensku ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Vianoce

Vôňa škorice a vianočného punču, Štedrovečerná večera na stole a vy s rodinou vo vianočnej pohode pri stole. Navštívte nás na Vianoce a prežite ozajstné sviatky pokoja bez zhonu, varenia a upratovania. My za vás navaríme, upraceme, napečieme a ozdobíme stromček, zatiaľ čo vy si oddýchnete vo wellness svete a vychutnáte si krásne spoločné chvíle s rodinou.

Silvester

Tohto roku sa môžete tešiť na zábavný Silvestrovský večer plný prekvapení. Večerom nás bude sprevádzať skvelá moderátorka a speváčka Marcela Molnárová. Čaká Vás bohatý večerný program, tanečná párty, animácie pre deti a tombola so zaujímavými cenami. So svojimi najbližšími si užijete nezabudnuteľný silvestrovský pobyt v rodinnom hoteli s priateľskou atmosférou a krásnym wellness svetom. Celá rodina si naviac užijete parádnu lyžovačku na Donovaloch.

Zima a Lyžovačka

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel si vás získa svojim moderným interiérom, príjemnou atmosférou a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš krásny priestranný wellness s bazénovým a saunovým svetom, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas zimného fitpobytu so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk