Jar

S príchodom jari si na horách vychutnáte čaro prebúdzajúcej sa prírody. Všetko začína rozkvitať, vtáci poletujú a spievajú, obdobie ideálne pre oddych, prechádzky v prírode a načerpanie novej energie. Navštívte náš rodinný hotel a zažijete fantastickú jarnú dovolenku. Zaslúžený oddych si doprajete v krásnom a priestrannom wellness svete. Spoľahnúť sa môžete na vynikajúce služby.

Veľká Noc

Prežite veľkonočné sviatky v hoteli s rodinnou atmosférou a spoločne si pripomenieme veľkonočné zvyky a tradície. Môžete sa tešiť na zdobenie kraslíc, pletenie korbáčov a bohaté animácie pre deti, ktoré si užijú mnoho zábavy v detskom kútiku a vonkajšom ihrisku. Pochutíte si na tradičných jedlách a kvalitných slovenských vínach. Nebude chýbať slovenská ľudová kapela.

Rodina na horách

Počas jari ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne ZADARMO.

Celá rodina si navyše môže užívať neobmedzený vstup do wellness sveta v mäkkom župane a papučkách, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a rodinys viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku.

wellness Pure Fiji

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Fantasticky si oddýchnete v krásnom wellness svete so štyrmi saunami, vírivkou a bazénom s výhľadom na okolitú prírodu.

Yoga Pobyt s Luciou Burešovou

Jarný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Fitpobyt pre mamičky a mamičky s deťmi s Luciou Moncman

Zažite jedinečný fitpobyt na horách s Luciou Moncman, dvojnásobnou mamou a trénerkou s 13 ročnou praxou v jedenej osobe, ktorá sa snaží rozhýbať všetky mamičky na materskej dovolenke, aby tak mohli prežiť spokojné aktívne obdobie plné pohybu a úsmevu aj so svojim dieťatkom. Lucia Moncman je absolventka FTVŠ UK v Bratislave v odbore kondičné trénerstvo, certifikovaná lektorka Strolleringu – cvičenie s kočíkom a zakladateľka FIT MAMA PROJEKTU skupinového cvičenia pre mamičky a mamičky s deťmi.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre Vás dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na modernom elektrobicykli. Po jazde načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Babka s dedkom na hory

Pobyt s polpenziou pre seniorov od 54,50 € na noc pre jednu osobu.

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte aj vy babku a dedka na hory. Spoločne si užijete oddych v našom rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Prechádzky krásnou prírodou, tradičná slovenská kuchyňa, čas strávený s vnúčatami na detskom ihrisku, starým rodičom ostanú nádherné spomienky.

Leto

Príďte si užiť nezabudnuteľné leto a dobiť sa energiou, pripravili sme pre vás skvelý balík pre celú rodinu. Každú sobotu sa môžete tešiť na obľúbené grilovačky spojené s hudobným programom či veselým predstavením pre deti. Čaká vás nádherný wellness svet, športové ihrisko, detský kútik plný hračiek, vozový park a originálne drevené ihrisko pred hotelom. Letnú dovolenku na Donovaloch si spestríte turistikou, výletom do prírody na bicykli a senzačnými atrakciami.

Jeseň

Jeseň je naozaj krásne obdobie, kedy príroda hrá pestrými farbami. Pri prechádzke lesom vám pod nohami šuchoce opadané lístie, na oblohe kŕdle vtákov, ktoré odlietajú do teplých krajín. Strávte počas jesene pobyt v hoteli s rodinnou atmosférou. Deti si užijú veľa zábavy na detskom ihrisku alebo pri púšťaní šarkanov, vy sa zrelaxujete vo wellness a na masáži.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk