Rekreačné poukazy

Mnohí z vás využívate od svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu a dovolenku na Slovensku si tak môžete dopriať ešte výhodnejšie. Prinášame užitočné informácie ohľadom rekreačných poukazov a o možnostiach ich využitia v Šport Hoteli*** Donovaly.

Veľká Noc

Počas Veľkej noci si spoločne pripomenieme veľkonočné zvyky a tradície, môžete sa tešiť na zdobenie kraslíc a pletenie korbáčov. Nebude chýbať večer so slovenskou ľudovou kapelou a tradičné slovenské jedlá. Na deti čaká množstvo zábavy v detskom kútiku a pestrý animačný program. Užite si veľkonočný pobyt v horskom hoteli s rodinnou atmosférou.

Rodina na horách

Počas jari ubytujeme jedno dieťa do 12 rokov aj s polpenziou úplne zadarmo. Celá rodina si navyše môže užívať oddych vo wellness svete, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a samozrejme, rodiny s viac ako jedným dieťaťom ubytujeme v priestrannej rodinnej izbe bez príplatku.

Jar

Keď na Donovaly zavíta jar, všetko sa začne zelenať a krásne kvitnúť, a vy si tak celá rodina môžete vychutnať výlety a prechádzky nádhernou prebúdzajúcou sa prírodou. Doprajte si zaslúžený relax na horách, navštívte náš rodinný hotel a my sa postaráme o to, aby ste si po zime oddýchli a načerpali novú energiu.

Babka s dedkom na hory

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory a spoločne si užijete oddych v rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Pobyt v horskom prostredí, prechádzky na čerstvom vzduchu a krásne chvíle s vnúčatami starým rodičom určite padnú vhod.

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Wellness Pure Fiji

Doprajte si kúsok exotiky z raja vo forme Pure Fiji wellness pobytu v nádhernom horskom prostredí. Vďaka účinkom prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov bude vaša pokožka krásna a žiarivá. Čaká vás dokonalý relax v bazénovom a saunovom svete a ešte omnoho viac. Odmeňte seba a svojich blízkych.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre vás dobrodružný pobyt na horách spojený so spoznávaním okolitej prírody na elektrobicykloch. Po jazde načerpáte energiu na masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk