Zima a lyžovačka

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel*** si vás získa svojím moderným a útulným interiérom, príjemnou atmosférou, priateľským personálom a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš výnimočný wellness svet, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

Veľká Noc

Prvé jarné kvety, bahniatka, maľované vajíčka – prežite klasické veľkonočné sviatky v hoteli s rodinnou atmosférou. Vychutnajte si tradičné pochúťky, výber vynikajúcich slovenských vín a hudobný program na ľudovú nôtu. Môžete sa tešiť na zdobenie kraslíc, pletenie korbáčov a bohaté veľkonočné animácie pre deti. Pre zaslúžený oddych a relaxáciu na vás čaká krásny priestrannýwellness svet pre celú rodinu.

Jar

Keď na Donovaly zavíta jar, všetko sa začne zelenať a krásne kvitnúť. Obdobie ideálne pre výlety do prírody. Navštívte náš rodinný hotel a my sa postaráme o to, aby ste si po zime oddýchli a načerpa-li novú energiu. V priestoroch hotela, ktoré sú v dokonalej harmónii s okolitou prírodou, sa budete cítiť fantasticky a úsmev na tvári Vám vyčaruje náš ochotný a milý personál.

Fit pobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať.  Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

Rodina na horách

Rodinná dovolenka na čerstvom horskom vzduchu je skvelým oživením jarných dní a ako stvorená pre oddych a načerpanie novej energie. Pripravili sme pre vás jedinečný rodinný balík s perfektnou ponukou pre deti. Celá rodina si môže užívať neobmedzený vstup do wellness sveta v mäkkom župane a papučkách, hry na multifunkčnom ihrisku vrátane prenájmu športových potrieb zadarmo a veľa zábavy počas výletov do okolitej krajiny.

Každé ubytované dieťa dostane u nás počas celého pobytu obedík grátis.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, ponúkame vám náš nový dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na štyroch kolesách. Po jazde na modernom elektrobicykli načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Leto

Počas letných prázdnin sme pre vás pripravili skvelý balík pre celú rodinu. Nádherný wellness svet, športové ihrisko, detský kútik plný hračiek, originálne drevené ihrisko pred hotelom. Každú sobotu sa naviac môžete tešiť na letnú grilovačku pod holým nebom spojenú s hudobným programom či veselým predstavením pre najmenších. Deň si spestríte turistikou alebo výletom do prírody na bicykli ako aj senzačnými atrakciami na Donovaloch pre deti i dospelých. Príďte si užiť nezabud- nuteľné leto a dobiť sa energiou.

Pure Fiji Wellness

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky skvelých masáží s prírodnou kozmetikou s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Oddýchnite si v našom krásnom wellness svete so štyrmi saunami, veľkým a malým ba-zénom s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, privátnou vírivkou a fitness centrom.

Babka s dedkom na hory

Pobyt pre seniorov od 41,65 € na noc s polpenziou pre jednu osobu. Pobyty starých rodičov a vnúčat sú u nás veľmi obľúbené, preto sme sa rozhodli ponúknuť starým rodičom ešte výhodnejšie ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory, skvele si u nás oddýchnu, ochutnajú našu domácu kuchyňu a spoznajú krásnu donovalskú prírodu plnú farieb.

Jeseň v Šport Hoteli

Jeseň na Donovaloch je čarovné obdobie plné farieb. Zažite u nás chvíle s rodinou a vychutnajte si náš priestranný wellness svet. Tešte sa na skvelé domáce jedlo, výber výborných slovenských vín a nádherný výhľad na jesennú prírodu Nízkych Tatier.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk