Jeseň

Jeseň je naozaj krásne obdobie, kedy príroda hrá pestrými farbami. Pri prechádzke lesom vám pod nohami šuchoce opadané lístie, na oblohe kŕdle vtákov, ktoré odlietajú do teplých krajín. Strávte počas jesene pobyt v hoteli s rodinnou atmosférou. Deti si užijú veľa zábavy na detskom ihrisku alebo pri púšťaní šarkanov, vy sa zrelaxujete vo wellness a na masáži.

Fitpobyt s Luciou Burešovou

Jesenný pobyt spojený s lekciami yogy s Luciou Burešovou, oddychom v krásnom prostredí a relaxom v bazénovom a saunovom svete alebo na masáži v najväčšom wellness na Donovaloch. Pobyt je určený pre všetkých záujemcov, ktorí sa už s yogou stretli, aby si naplno vychutnali jej blahodarné účinky pre telo aj myseľ. Tešiť sa môžete na úžasnú lektorku Luciu Burešovú, ktorá sa yoge venuje už 20 rokov, je aktívnou členkou Yoga Alliance a majiteľkou štúdia YOGA POINT v Trnave.

Wine Snow

Pre všetkých milovníkov vína je tu 10. ročník horskej vínnej cesty Wine Snow Donovaly 2020. Jedinečný horský festival vína sa na Donovaloch koná každoročne od roku 2011 a patrí k top udalostiam roka. Neváhajte a užite si skvelý jesenný pobyt v našom hoteli s krásnym wellness svetom, kde sa zrelaxujete a načerpáte novú energiu. Tešiť sa môžete na vynikajúci hudobný program, ochutnáte unikátne slovenské vína a tiež špeciality našej domácej kuchyne.

Jesenné prázdniny na horách

Užite si počas jesenných prázdnin fantastický pobyt v rodinnom hoteli na Donovaloch. Vaše deti čaká bohatý animačný program. Tešiť sa môžete na zábavné predstavenie Klaun hudobníkom v podaní Teáter Komika a strašidelnú Halloweensku párty pre deti, na ktorej sa bude súťažiť o najlepšiu masku a krásne tombolové ceny. U nás si doprajete zaslúžený oddych v priestrannom wellness svete a vychutnáte si čaro jesene v horskom prostredí. Nezabudnite deťom pribaliť masku!

Fitpobyt so Zorou Czoborovou

Načerpajte potrebnú energiu počas FITPOBYTU so Zorou Czoborovou. Pobyt pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť správne technicky cvičiť tie najúčinnejšie cviky a zdravo stravovať. Naučíte sa mať radosť zo svojej kondície a postavy. Využite možnosť aktívne stráveného času spojeného s relaxom v prekrásnom prostredí pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej.

wellness Pure Fiji

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky prírodnej kozmetiky s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Fantasticky si oddýchnete v krásnom wellness svete so štyrmi saunami, vírivkou a bazénom s výhľadom na okolitú prírodu.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, je tu pre Vás dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na modernom elektrobicykli. Po jazde načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Babka s dedkom na hory

Pobyt s polpenziou pre seniorov od 54,50 € na noc pre jednu osobu.

Pre starých rodičov ponúkame zvýhodnené ceny ubytovania. Zoberte aj vy babku a dedka na hory. Spoločne si užijete oddych v našom rodinnom hoteli s najväčším wellness svetom na Donovaloch. Prechádzky krásnou prírodou, tradičná slovenská kuchyňa, čas strávený s vnúčatami na detskom ihrisku, starým rodičom ostanú nádherné spomienky.

Zima a Lyžovačka

Ani tohtoročná zima sa nezaobíde bez parádnej lyžovačky. Donovaly ponúkajú skvelé možnosti pre rodiny s deťmi a Šport Hotel si vás získa svojim moderným interiérom, príjemnou atmosférou a skvelými službami. Po náročnom dni na svahu zaručene oceníte náš krásny priestranný wellness s bazénovým a saunovým svetom, v ktorom sa úžasne zrelaxujete.

Vianoce

Vôňa škorice a vianočného punču, Štedrovečerná večera na stole a vy s rodinou vo vianočnej pohode pri stole. Navštívte nás na Vianoce a prežite ozajstné sviatky pokoja bez zhonu, varenia a upratovania. My za vás navaríme, upraceme, napečieme a ozdobíme stromček, zatiaľ čo vy si oddýchnete vo wellness svete a vychutnáte si krásne spoločné chvíle s rodinou.

Silvester

Tohto roku sa môžete tešiť na zábavný Silvestrovský večer plný prekvapení. Večerom nás bude sprevádzať skvelá moderátorka a speváčka Marcela Molnárová. Čaká Vás bohatý večerný program, tanečná párty, animácie pre deti a tombola so zaujímavými cenami. So svojimi najbližšími si užijete nezabudnuteľný silvestrovský pobyt v rodinnom hoteli s priateľskou atmosférou a krásnym wellness svetom. Celá rodina si naviac užijete parádnu lyžovačku na Donovaloch.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk