Program na leto

Počas letných prázdninových víkendov sme pre našich hostí pripravili bohatý program a obľúbené letné grilovačky plné domácich špecialít. Deti si užijú zábavné predstavenia a spolu s novými kamarátmi sa vybláznia na detskom ihrisku. Okrem originálnych atrakcií na deti čaká aj mini farmička so zvieratkami a náš nový trojkolkový a vozový park. Cena grilovačky s programom pre neubytovaných hostí je 22,- €. Ubytovaní hostia majú grilovačku v rámci polpenzie a vstup na program zdarma.

Grilovačka s programom začína vždy o 18:00.

Leto

Počas letných prázdnin sme pre vás pripravili skvelý balík pre celú rodinu. Nádherný wellness svet, športové ihrisko, detský kútik plný hračiek, originálne drevené ihrisko pred hotelom. Každú sobotu sa naviac môžete tešiť na letnú grilovačku pod holým nebom spojenú s hudobným programom či veselým predstavením pre najmenších. Deň si spestríte turistikou alebo výletom do prírody na bicykli ako aj senzačnými atrakciami na Donovaloch pre deti i dospelých. Príďte si užiť nezabudnuteľné leto a dobiť sa energiou.

Po horách na bicykli

Ak patríte k aktívnym párom a chcete svoje spoločné chvíle tráviť naplno, ponúkame vám náš nový dobrodružný pobyt spojený so spoznávaním krásnej donovalskej prírody na štyroch kolesách. Po jazde na modernom elektrobicykli načerpáte energiu na skvelej masáži a spoločne sa zrelaxujete vo wellness svete.

Pure Fiji Wellness

Pre všetkých milovníkov exotiky prinášame skvelý Pure Fiji wellness pobyt. Navštívte nás a zažijete na vlastnej koži účinky skvelých masáží s prírodnou kozmetikou s obsahom unikátnych rastlinných výťažkov. Oddýchnite si v našom krásnom wellness svete so štyrmi saunami, veľkým a malým ba-zénom s nádherným výhľadom na okolitú prírodu, privátnou vírivkou a fitness centrom.

Babka s dedkom na hory

Pobyt pre seniorov od 41,65 € na noc s polpenziou pre jednu osobu. Pobyty starých rodičov a vnúčat sú u nás veľmi obľúbené, preto sme sa rozhodli ponúknuť starým rodičom ešte výhodnejšie ceny ubytovania. Zoberte babku s dedkom na hory, skvele si u nás oddýchnu, ochutnajú našu domácu kuchyňu a spoznajú krásnu donovalskú prírodu plnú farieb.

Jar

Keď na Donovaly zavíta jar, všetko sa začne zelenať a krásne kvitnúť. Obdobie ideálne pre výlety do prírody. Navštívte náš rodinný hotel a my sa postaráme o to, aby ste si po zime oddýchli a načerpa-li novú energiu. V priestoroch hotela, ktoré sú v dokonalej harmónii s okolitou prírodou, sa budete cítiť fantasticky a úsmev na tvári Vám vyčaruje náš ochotný a milý personál.

Jeseň

Užite si krásne jesenné mesiace v našom útulnom rodinnom horskom hoteli. Hotel ponúka veľký wellness svet s dvoma bazénami, štyrmi saunami, fitness centrom a vírivkou. Detské ihrisko, mini zoo a multifunkčné ihrisko, ktoré je ideálne pre tenis, badminton a basketbal, vám počas dovolenky zabezpečia mnoho dobrodružstva a zábavy.

euTento projekt bol realizovaný vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast.
Viac informácií
Všetky práva vyhradené © 2016 SPORT HOTEL
Design by littleCube • Web by kreativnareklama.sk